קצת עלינו

שמי רענן מומיקה, בעלים ומנכ"ל של "רענן באופן".

בחמש-עשרה שנה האחרונות אני רוכב אופניים להנאתי ומדריך טיולי אופניים לפרנסתי. 

הדרכתי מאות קבוצות מאורגנות שהגיעו ליום כיף או ליום גיבוש בצפון ורצו חוויה שונה ומיוחדת. טיול אופניים נותן מענה לטיולים מהנים, מאתגרים, מגבשים ומלכדים. 

בנוסף להדרכת וליווי קבוצות, אני נהנה מאוד לעבוד עם זוגות ומשפחות המגיעים לגליל, ליהנות מחופשה קרוב לטבע – בנופים הנפלאים של הצפון. טיולי אופניים מהווים גם עבור המשפחות, חוויה שונה ומיוחדת המשלבת בין ערכי שמירה על הסביבה, הנאה משפחתית מגבשת ומלהיבה וקרבה לטבע. 

חברת רענן באופן מספקת את כל הציוד הדרוש הן לקבוצות והן למשפחות הרוצות לצאת לטיול אופניים בטבע, כולל אופניים, נגררים למיניהם המתאימים לילדים קטנים ופעוטות, קסדות בטיחות ועוד.

השילוב של אהבה ומקצוענות עושה אצלנו את כל ההבדל

ההכרות ארוכת השנים שלי עם תחום רכיבת האופניים, עם נופי הארץ ובמיוחד עם הגליל ושביליו, הפכו את החברה ואת הטיולים שלי לחוויה אחרת – חוויה המותאמת אישית לצרכים שלכם.

לאורך השנים אני מקפיד להתמקצע ולאמץ את החידושים הרבים בתחום אופניים, כגון קורס טכנאי אופניים וכן קורסים שונים של איגוד האופניים על מנת לשמור על ידע מצטבר, על תקינות הציוד ולהתעדכן בכל החידושים בתחום.

  • תמונות

למען הקהילה – "רענן באופן"

אני מאמין בנו, באנשים המעצבים את פניה של המדינה ובהשפעה של כל אחד מאיתנו על החברה הישראלית.

לפני כשלוש שנים החלטתי לשלב את אותה תחושת אחריות כללית עם ערכי הציונות והישראליות ואהבתי הגדולה לאופניים ואני מעביר חוגי רכיבת אופניים במרכז הקליטה האתיופי בקיבוץ איילת השחר.

חוגי הרכיבה מעניקים לילדים הרבה יותר מאשר מיומנויות אופניים –  זהו תהליך אישי וחברתי הנטמעים בו אהבת המולדת, אומץ, מנהיגות, בריאות, עבודת צוות, אופטימיות, אחריות, בטחון, דוגמא אישית, הגינות,  מיקוד,  טבע, שונות ושייכות.

משפחות העולים המגיעות למרכז הקליטה שוהות בו כ 3 חודשים לפני המעבר לבית קבע. במהלך שלושת החודשים הללו עוברים הילדים תהליך קליטה לא פשוט וחוג הרכיבה מהווה עבורם עוגן של פעילות ספורטיבית וערכית המקרבת אותם לעצמם ולחברה.

אני שמח להיות חלק מתהליך ההתמזגות של העולים בחברה הישראלית.

בקצרה...

חברת "רענן באופן" מספקת את כל הציוד הדרוש לקבוצות ולמשפחות הרוצות לצאת לטיול אופניים בטבע, אופני טנדם זוגיים, נגררים, ריקשות, כסאות בטיחותיים המתאימים לילדים קטנים ופעוטות, קסדות איכותיות ועוד. 

למה אנחנו?

השילוב של אהבה ומקצועיות עושה את כל ההבדל.

ההכרות ארוכת השנים שלנו עם תחום רכיבת האופניים, נופי הארץ ובמיוחד עם הגליל ושביליו, הפכו את החברה ואת הטיולים שלנו לחוויה אחרת – חוויה המותאמת אישית לצרכים שלכם.

לפרטים נוספים

"רענן באופן"- קיבוץ להבות הבשן

052-2839361  04-6903769

[email protected]